Haber

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş: ‘3 puanla ayrılmak istiyoruz’

Beşiktaş Teknik Müdürü Şenol Güneş, Büyük Lig’in bu sezonki son maçı olan Konyaspor çabası öncesi açıklamalarda bulundu.

“3 PUANLA ÇIKMAK İSTİYORUZ”

Son maçı kazanmak istediklerini ifade eden Güneş, “Sezon başından beri yaşadığımız puan kayıplarından dolayı zaman zaman benim dönemimde, zaman zaman benden önceki durumumuz şu anda 1. 77 puan 80 yapmak istiyoruz ama daha da önemlisi oyun olarak daha ileriye gitmek istiyoruz son maçımızı oynayacağız bu maç seneye beraber neler yapabileceğimizi görmek açısından çok değerli tüm taraftarlar Beklentileri, heyecanları, şevkleri var. Oyuncular da ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Kazanırsak seviniriz. Taraftarımızın önünde yakışır bir veda olur. 3 puanla ayrılmak istiyoruz” cümleler.

“KENDİMİ DEĞERLENDİRİYORUM”

10 sezon forma giydiği Beşiktaş’la son maçına çıkacak olan Atiba ile ilgili de konuşan 71 yaşındaki teknik adam, “Atiba, geçmişte Kopenhag’dan almak istemiştim. Alamamıştık. ama sonra yollarımız kesişti.Uzun yıllar beraber kaldık.Bensiz Beşiktaş’ta şampiyonluklar kazandık.10 yılda 3 şampiyonluk kazanan bir oyuncu için olumlu. Başka kupalar da kazandı. İnsanların kalbine nasıl girdiğiniz çok değerli, Atiba güzel bir örnek. Hala istisnai olarak çalışıyor. Kendisini tebrik ediyorum, takdir ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu