Teknoloji

Blizzard Entertainment’ın Oyunu Diablo IV Ön Siparişe Açıldı

 
Sığınak şimdiye kadarki en karanlık ve en geniş, oyunculara istedikleri gibi oynamaları için birçok seçenek sunuyor. Canınız cehenneme olacak Diablo IV, Standard, Deluxe ve Ultimate Edition olarak ön siparişe açıldı.
 
Blizzard Entertainment’ın tür değiştiren oyun serisinin yeni nesil oyunu Diablo® IV, 6 Haziran 2023’te piyasaya sürülecek.Diablo IV, Windows® PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4’te orta platform oynanışına ve ilerlemeye sahip olacak ve lansman sırasında konsollarda kooperatif desteği sunacak.
 
Diablo Genel Müdürü Rod Fergusson, “Yakında Diablo IV ile şimdiye kadarki en vahşi Sığınağın kapılarını açacağımız için heyecanlıyız.” “Serinin özündeki karanlık temayı geri getirerek, Diablo II’nin ilerleyiş unsurlarını Diablo III’ün acımasız dövüş mekanikleriyle birleştiriyor ve Diablo IV’ün yıllarca inşa edilmiş engin ve canlı dünyasında zirveye taşıyoruz. Oyuncular, dikkat edin. Hayal bile edilemeyecek dehşetlerle savaşırken, zindanları keşfederken, efsanevi ganimetleri toplarken ve Kutsal Anne Lilith’in dönüşünün Sanctuary için ne anlama geldiğini ortaya çıkarırken her zamankinden daha fazla seçeneğe sahip olacak.”
 
İblis Lilith ve melek Inarius, cennet ve cehennem arasındaki Ebedi Çatışmadan kaçmak için Sığınağı yaratmak için birleşmişlerdi. Ama şimdi, Diablo III: Reaper of Souls® olaylarından onlarca yıl sonra, bir zamanlar takipçileriyle birlikte birbirlerine karşı savaş açan iki acı düşmandırlar. Sığınak toprakları sonsuz iblislerle dolu ve bu karanlığa karşı ancak en kararlı kahramanlar durabilir. Oyuncular, form değiştiren Druid, çevik Rogue, elementlere hükmeden Büyücü, vahşi Barbar veya zeki Necromancer’dan oluşabilir. beş sınıf Bunlardan birini seçerek dünyaya girecektir. Oyuncular güçlendikçe, yeteneklerini sergilemek için harika büyüler ve beceri ağaçları aracılığıyla oyun deneyimini kendilerine hitap edecek şekilde inşa edebilirler.
 
Diablo evrenine geniş bir dünya geliyor Oyuncular, Fractured Peaks’in donmuş ormanları, Scosglen’in esintili yaylaları, Hawezar’ın pis bataklıkları, Dry Steppes’in kuru arazileri ve merkezi Caldeum ile Kehjistan çölleri dahil olmak üzere çeşitli Sanctuary bölgelerinde iblislerle savaşacaklar. Bu doğrusal olmayan deneyim, 140’tan fazla zindan, yan görev ve bol miktarda ganimet içeren destansı bir hikaye. Oyuncular ortaya çıktı büyük dünya patronlarınaganimet için gruplar halinde savaşacak ve Sanctuary halkına geri verilmeyi bekleyecek. kalelerinpeşinden koşacak
 
Ayrıca, birinci sınıf bir ARPG deneyimini harika yapan şey, oyuncuların çeşitli zorluklarla mücadele ederken güçlerini artırmaya devam ettikleri sağlam bir gelişmiş aşama sistemidir. Bunun için; Sığınakta iblis aktivitesinde bir artış oluşturan düzenli olarak ortaya çıkan güçlü kuvvetler. cehennemyırtıcı ve özellikle zorlayıcı Kabus Zindanlarıyeni güçlerin kilidini açmak için kahramanlarınızı özelleştirebileceğiniz güncellendi. Paragon Kurulu sistemi, seçili dünya görevlerinde Efsanevi ödüller veriyor Ölülerin Fısıltılarıve PvP’de ünlü olmaya çalışın. Nefret Alanlarıvar.
 
 
 
Dijital Ön Sipariş Sürümleri ve Bonuslar
 
Diablo IV, Standard Edition (69,99 SRP $), Deluxe Edition (89,99 SRP $) ve Ultimate Edition (99,99 $ SRP) olarak dijital ön siparişle edinilebilir. Her bir dijital sürüm, Sanctuary’nin peşini bırakmayan cehennem güçlerine karşı savaşa katılmanız için bir veya daha fazla içerik içerir:
 
Standart Sürüm: Açık beta*, Diablo IV için Light Bearer bineği, Diablo® III için Inarius Wings ve Inarius Murloc pet**, World of Warcraft® için Amalgam of Rage bineği** ve Diablo Immortal™ için Umber Winged Darkness kozmetik setine erken erişim ** içerir.
 
Delüks versiyon: Standart Sürümdeki tüm içeriği, Diablo IV çıkışından*** itibaren 4 güne kadar erken erişim***, Diablo IV için Sezonluk Savaş Bileti, Diablo IV için Hellborn Carapace binek zırhı ve Diablo IV için Temptation bineği içerir.
 
Nihai Sürüm: Deluxe Edition’daki tüm içerik, Diablo IV için Hızlandırılmış Sezon Savaş Bileti (20 seviye yukarı ve bir kozmetik hediye içeren Premium Sezon Savaş Bileti) ve Diablo IV için Yaratıcının Kanatları ifadesini içerir.
 
Ayrıca ilgilenenler için, iki taraflı elektrikli Yaratılış Mumu mumu, kumaş Sanctuary haritası, Occult mouse pad, Horadrim broş, iki adet mat çerçeveli sanat baskısı (47 x 27,4 cm) ve bir Diablo IV Collector’s Edition sanat kitabı içerir. Diablo IV Sınırlı Sayıda Koleksiyoncu Kutusu **** ayrıca satın alınabilir. 15 Aralık’ta Blizzard Gear Store’da ve Avustralya ve Yeni Zelanda’daki seçkin perakendecilerde ön siparişe açılacak.
 
Ayrıntılı bilgi için: https://news.blizzard.com/en-us/diablo4.
 
basın bülteni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu