Yaşam

Pucca, “Kiramı ödemedi, evime zarar verdi” diyen Tuba Ünsal’a öfke kustu.

Pucca lakaplı Selen Pınar Işık’ın ev sahibi, ünlü ismin 16 aydır kira ödemediğini ve evini harap ettiğini söyleyerek dava açtı. Pucca’nın eski sahibi oyuncu Tuba Ünsal da ünlü yazarın kirasını ödemediğini ve evine zarar verdiğini belirtti. Pucca ise hakkındaki dedikodulara isyan ederek, “Mağdur oluyorsan dava aç” dedi.

“EV BARAJ OLDUĞU İÇİN 3 AYDIR EVDE OTURUYORUM”

Ev sahibi Ünsal’a kirayı ödemediği iddiasıyla gündeme gelen Pucca, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda isyan ederek şu ifadeleri kullandı: “Aa bu kadar yeter, sert vur bana, sen yaptın Abalı! Yıllarca o evde yaşadığım yalanını atlattım, zaten o evde hamile kaldım ve son 3 ayda da taşındım. Hamileliğim yıllarca sürecek.” “Sanırım hayır. Ayrılacağımız tarihi kendisine söyledik, o da bizden sözleşme sonuna kadar ödeme istedi. Bu depozitoya sayıldı. Ayrılmamızın nedeni evin nemli olması ve benim gitmememdi. Ağrımayan tek bir kemiğim bile kalmadı.”

“HEPİNİZE KARŞI YASAL HAKKIMI KULLANACAĞIM”

“Herkes köpeklerimizden şikayet ediyordu. Peki neden sadece ben? Kusura bakmayın yalnız mı yaşadım? Ah ne güzel, beni partilerinize davet edip paylaşım istediğinizde bu konu yoktu ama şimdi aklına geliyor binbir derdim var aklımda, suskunluğumun bir nedeni var elbet… günü gelince öğreneceksin ama zorluyorsun. atlatacağım bu günleri, Siz de bu kadar acı çekmişseniz, yasal haklarınızı kullanmış olsaydınız, varsa yine bu tür argümanları kullanabilirsiniz. Çünkü yasal haklarımı hepinize karşı sonuna kadar kullanacağım. Son. Kullandığınızdan emin olun!

TUBA ÜNSAL: PUCCA TÜM TRAVMALAR İÇİN EVDE CEZALANDIRILDI

Pucca’nın yıllardır kendi evinde kaldığını ve kirasını ödemediğini söyleyen Tuba Ünsal, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Burada sessiz kalırsam haksızlık etmiş olurum.’ Pucca’nın ev sahibine dava açtığı haberini gördüm. Ev sahibi aylardır kira ödeyemeyen ev sahibine hakaret etti ve bana dava açtı.Pucca/Pınar evimde kiracımdı.Evimi yıktı desem yetersiz kalır. Yaşadığı tüm travmalardan evi sorumlu tutması sanırım yetersiz kalır.Durum o kadar kötüydü ki aylardır kira ödemiyordu. haberler Tek kelime etmeden evi boşalttı. “O dönemde tacize uğrayan kadın kendini suçlu hissedecekmiş gibi bu konunun konuşulmasını istemediğim için sustum… Bugün haberi görünce yazmak istedim…” dedi. söz konusu.

PUCCA İLE EV SAHİBİ ARASINDA NELER OLDU?

Pucca’nın ev sahibi Jale Tuncer, geçtiğimiz günlerde hesabından ünlü ismi hedef alarak “Biz başlattık. Son 16 aydır evimizde kira ödemeden yaşıyor. Eve verilen zararı saymıyorum bile” dedi.

PUCCA’DAN CEVAP: KİRAMI ÖDEMEYDE ZORLUK YAŞIYORUM

Ev sahibinin iddiasının ardından Instagram kanalından açıklama yapan Pucca, kirasını ödemekte zorlandığını belirterek, şunları söyledi: “Yaklaşık 1,5 yıldır sadece ben değil, aile olarak ekonomik olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Hem ev sahibi hem de kiracı mağdur. Evet ben de kiramı ödüyorum.” Milyonlarca insan gibi ben de ödemelerimi yapmakta zorluk çekiyorum. Beni takip edenler yaşadığım zor günleri biliyor. Oğlumun başına gelen talihsiz kaza nedeniyle yaşadığım ekonomik sıkıntıların arkasına saklanmak istemiyorum ama zor günlerdi. Tökezlesem bile onları tek başıma aşmaya çalışıyorum. Süreç mahkemeye taşındığında yalnız olmadığımı fark ediyorum, milyonlarca insan “sizin de aynı sorunları yaşadığınızı gördüm.”

“EVİ BOŞALTIYORUZ, MAHKEME DEVAM EDİYOR”

“Halihazırda evi tahliye etme aşamasındayken ve dava halen devam ederken ben neden hukuki süreçteyim? dergiSayfalarında olduğumun farkında değildim. Haberler Kanal röportaj isteklerini kabul etmiyorum. Oğlum 6 yaşında ve aslında zor zamanlar geçirdik. Psikolojimizin daha fazla bozulmasına izin vermeyeceğim. Mahkeme sürecimiz devam ediyor. Sizi meşgul ettiğim için kişisel olarak özür dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu