Yaşam

Ruhun Duymaz 2.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Ruhun Duymaz 2.Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un yeni yaz dizisi Ruhun Duymaz dün akşam ilk bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Burcu Özberk, Şükrü Özyıldız, Tuğrul Tülek ve Aslı Sümen. İstanbul’da çekilen dizinin yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek otururken, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu kaleme alıyor. Soul’un ilk bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Ruhun Duymaz 2. bölüm tek modül full izleme ekranı…

Ruhun Duymaz’ın ikinci bölümünde; Ece’nin hırsız olduğu ortaya çıkar.

Ancak Ece kim olduğunu ve kime çalıştığını söylemez. Amacı hala büyük bir muamma.

Onur, Ece’yi hapse göndermeye kararlıdır.

Ancak Ece hapse girmeden önce çözülmesi gereken bir sorun vardır. Civan Koral, nişandan sonra Onur ve ailesinin eve girmesini yasaklıyor!

Onur’un evine girebilen tek kişi Ece’dir.

Ece sonunda işbirliği yapmaya karar verir. Ama Onur’un operasyonunu da alt üst edecektir.

Ruhan Duymaz ilk bölümde neler yaşandı?

Honor Black başarılı bir casustur. Uzun süredir peşinde olduğu elmas kaçakçısı Civan Koral’ı yakalamak için elinden geleni yapmaktadır. Aylardır peşinden koştuğu bu ismi yakalamaya çok yakındır. Bu operasyon için Civan’ın kardeşi Hilal’i kullanır. Hilal’i kendisine aşık etmiş ve onu koruyan bir ilişkiye girmiştir. Planında bir sorun yok, her şey yolunda gidiyor.

Ancak Onur hiç beklemediği bir sorunla karşılaşacaktır. Hayatına Ece adında bir kadın girdiğinde işler bambaşka bir hal alır. Hilal’in Londra’dan arkadaşı Ece, Onur’da kimsenin fark etmediği şeyleri fark eder.

Ruh Dinlemez, İkinci Bölüm İzleme Ekranı

SOUL’UN İKİNCİ BÖLÜMÜNDE TAM İZLENEN EKRAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu