Haber

Sivas Belediyesi Yeni Saha Tesisleri ve İdari Binaların İnşaatında Son Aşamaya Geldi

Bölgedeki aktif birimlerin daha fonksiyonel bir çalışma ortamına sahip olmasını sağlamak amacıyla Sivas Belediyesi tarafından inşa edilen yeni saha tesisleri ve idari binaların imalatları tamamlandı.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Alım, Organize Sanayi Bölgesi’nde inşaatı devam eden yeni saha tesislerinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Tesisleri yerinde inceleyen Alım, “Şehir merkezindeki bazı birimlerimizi yeni bölgelere taşıyarak daha kaliteli hizmet üretmeyi arzuluyoruz. Depolarımız, idari binalarımız ve bir Geniş araç parkımız şehrimize hayırlı olsun.”

Bilgin, “Sahada etkin çalışan belediye birimlerimizin daha kolay adaptasyonunu sağlamak ve daha fonksiyonel bir çalışma ortamı sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz yeni saha tesislerimizi denetliyoruz. İnşallah bu ay sonunda da hizmete sunacağız. Fen İşleri, SİBESKİ, Temizlik İşleri ve Plan Proje Müdürlüğümüzün saha gruplarını bu bölgeye taşıyarak her iki hizmeti de sağlıyoruz.” Birlik ve beraberlik içerisinde daha koordineli ve daha kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Belediye birimlerimizin farklı bölgelere dağılmış olması hizmetin verimliliğini azaltan etkenlerden biri oldu. Plan projesi ve ilgili birimlerimizle yaptığımız değerlendirme sonucunda depo bölümlerini bir araya toplayarak saha gruplarımızın daha verimli olacağına karar verdik. “Bugünkü fiyatıyla yaklaşık 200 milyon TL’ye mal olacak bu tesisi, şehrimize uzun yıllar hizmet edecek birimlerimize kazandırdık. Şehrimize, belediye birimlerimize, çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olsun” dedi. – SİVAS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu