Sağlık

Son Dileği Evlenmek Olan 10 Yaşındaki Lösemili Kızları İçin Düğün Düzenleyen Aile

Emma’nın lösemi teşhisi konan son dileğinin hikayesi yüreklerimizi sızlattı. Emma’nın ailesi, kızlarının son arzusunun evlenmek olduğunu söyleyerek Emma için düğün töreni düzenledi. Hikayenin kalbinize dokunacak devamı içeriğimizde.

Kaynak:https://www.dailystar.co.uk/news/us-n…

Bugün sizlerle Nisan 2022’de lösemi teşhisi konulan Emma Edwards’ın günlerinin sayılı olduğu öğrenildikten sonra yaşadıklarını paylaşacağız.

10 yaşındaki kızın vefat etmeden önceki son dileğinin erkek arkadaşıyla evlenmek olduğu söylendi.

Emma’nın ailesi, ölümcül hastalığı yenebileceğine dair umutları devam ederken, kanserin tedavi edilemez bir forma ilerlediği haberini aldı.

Annesi Alina, kızının hayalinin DJ olarak da bilinen 10 yıllık erkek arkadaşı Daniel Marshall Christopher Williams Junior ile evlenmek olduğunu söyledi.

Emma ve Daniel, sekiz yaşında okul öğle yemeği sırasında sahte bir düğün töreni bile yaptılar…

Arkadaşları ve ailesi, Emma’nın hayalini gerçekleştirmeye karar verdi ve çocukları için 100 davetlinin katıldığı bir tören düzenlendi. Hatta öğretmenleri ikilinin ilişkisinin nasıl başladığına dair bir konuşma bile yaptılar.

Alina, “Çoğu çocuk Disneyland’a gitmek ister ama Emma evlenmek, bir eş olmak ve üç çocuk sahibi olmak istiyordu” dedi.

Anne, Bence evliliğin eğlenceli olduğunu gösterdik çünkü kızımın tek istediği buydu. Törenin süper hızlı olması gerekiyordu. Töreni iki günden az bir sürede gerçekleştirdik’söz konusu.

“Tedavisi sırasında onu göremeyen herkes gördü. Emma sosyal bir kelebek olduğu için herkesten uzak durması zordu. Doktorları, hemşireleri, öğretmenleri, ailesi, arkadaşları, herkes geldi. Çok şey yaşadı. Çok yıpranmış ve yorgundu ama uyumak istemiyordu bu yüzden ağrı kesici aldı orta vermek istedi.”

Emma törenden iki hafta sonra vefat etti…

habergebze.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu