Yaşam

Burcunuza Göre Eşiniz, Sevgiliniz veya Partnerinizle Ne Kadar Uyumlusunuz?

gezegenler; eşiniz, sevgiliniz veya partnerinizle uyum içinde olmanıza yardımcı olur.

Potansiyel veya mevcut partnerinizle başarılı olup olmayacağınızı düşünürken, aşağıdaki gök cisimlerini karşılaştırmak isteyeceksiniz. Tüm bu bilgileri içeren ve diğer pek çok şeyin yanı sıra astrolojik uyumluluğunuzu belirlemenize yardımcı olabilecek doğum haritanızı öğrenmek paha biçilmezdir.

Buradaki bilgiler genel astroloji bilgileridir.

Güneş Burçlarınız: Doğum haritalarınızın kalbi, kendinizi tanımladığınız burçtur, doğduğunuzda güneşin hareket ettiği burçtur. Güneş, kendi imajınızı, benlik saygınızı, kimliğinizi ve güveninizi nasıl deneyimlediğinizi kontrol eder. Aynı zamanda yaşam yolunuzu da etkileyebilir.

Ay Burçlarınız: Parıldayan, gizemli ay, içsel duygusal pusulanız olarak kabul edilir. Size bir güvenlik duygusu sunan, yalnızca omurgadaki deneyimlere, insanlara ve maddi unsurlara bağlı değildir, aynı zamanda başkalarıyla duygusal olarak nasıl temas kurduğunuzu da etkiler. Bu nedenle, maliyetlerinizi paylaşan ve sezgilerinizi ve duygularınızı nasıl deneyimleyeceğinizi belirleyen birini belirlemek çok yararlıdır.

Ay Burcu uyumluluğu ilgi alanlarınızı nasıl etkileyebilir?

Venüs Burçlarınız: Aşkın, romantizmin, hoşluğun ve paranın gezegeni size bir ilişkide en çok neye değer verdiğinizi, arzunuzu nasıl gösterdiğinizi, başkalarını nasıl kendinize çektiğinizi ve zevkinizi anlatır. Günlük sosyal etkileşiminizde ve bağlantınızda romantik veya başka türlü nasıl davrandığınızı büyük ölçüde karakterize edebilir ve aşk dilinizi renklendirebilir. Bu sebeplerden dolayı burç uyumuna bakıldığında oldukça değerlidir.

Mars Burçlarınız: Eylem gezegeni Mars, hayatta sizi harekete geçiren şeyleri, gücünüzü, gücünüzü, iç ateşinizi ve cinsel formunuzu etkiler. Şansınız, eşiniz hayatın tüm bu yönlerinde aynıdır. (veya en azından benzer)Tek bir noktada olmasını istiyorsun, bu yüzden başka biriyle ne kadar iyi hissettiğini belirlerken bakılması gereken değerli bir gezegen.

Astrolojik uyumluluğu gerçekten keşfetmek için, tüm bu gezegenlerin yalnızca benzerleriyle değil, birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğini düşünmek isteyeceksiniz. Örneğin, güneşiniz teknik olarak partnerinizin güneşiyle kare açıda olabilir, ancak Venüs burcunuz üçgen açıda. (en tatlı açı) ve ay burçlarınız kavuşum ( aynı işaret ). Bu nedenle, uyumlu partiler, güneş burçlarında ilk bakışta sorunlu görünen şeyleri büyük ölçüde artırabilir.

En Uyumlu Burçlar

Astrolojik uyumluluğa en derinlemesine bakış, iki kişinin tüm doğum haritasının uzman bir astrolog tarafından incelenmesiyle sağlanacak olsa da, genellikle doğum haritalarında gezegenleri üçgen açıda olan iki kişi arasında doğal bir uyum bulabilirsiniz. İki burcun birbirinden dört burç olduğunu gösteren üçgen, iki burcun ortasındaki en destekleyici ve uyumlu açıdır.

Temel olarak, bunlar burcunuzla bire bir öğede olan işaretlerdir. Hangi Burçların nereye düştüğünü ve dolayısıyla birbirine üçgen açı yaptığını sizlerle paylaşıyorum.

Ateş: Koç, Aslan, Yay

Dünya: Boğa, Başak, Oğlak

Hava: İkizler, Terazi, Kova

Su: Yengeç, Akrep, Balık

Sizinkine kıyasla sekstil olan Burçları da düşünebilirsiniz. Bu Burçlar iki ayrı burçtur ve uyumlu bir unsurun altına düşer. Ateş ve hava simpatico’dur, tıpkı su ve toprak gibi. Alaka düzeyi, üçgen kadar sık ​​kutlanmasa da, arkadaşça ve uyumlu olarak kabul edilir.

Burcunuza göre altmış yaşında olduğunuzu gösteren burçlar:

Koç: İkizler, Kova

Boğa: Yengeç, Balık

İkizler: Koç, Aslan

Yengeç: Boğa, Başak

Aslan: İkizler, Terazi

Başak: Yengeç, Akrep

Terazi: Aslan, Yay

Akrep: Başak, Oğlak

Yay: Terazi, Kova

Oğlak: Akrep, Balık

Kova: Koç, Yay

Balık: Boğa, Oğlak

En az uyumlu zodyak işaretleri

Unutmayın, yalnızca burcunuza göre olumlu veya olumsuz sonuçlara atlamamalısınız, ancak genel olarak konuşursak, kareler bir ilgi alanındaki zorlukları gösterebilir. Kare, üç zodyak burcunun ortasında oluşur ve bu, çarpışma veya uyumsuzluğun astrolojik versiyonudur.

İki kare işareti bire bir kaliteye sahiptir (dörtlü olarak da adlandırılır): 

Kardinal, değişken veya sabit. Öncü burçlar büyük resmi görmekte iyidir ama ayrıntılarda çok fazla değildir, değişken burçlar en esnek olanlardır ama aynı zamanda taahhütlerde bulunmaya da çabalayabilirler ve sabit burçlar en iyi günlerinde kararlıdır ve en kötü günlerinde son derece inatçıdır.

Bu özelliklerin ortak olması ilk başta uyumluluğa giden hızlı yol gibi görünebilir, ancak kareler söz konusu olduğunda çok fazla güç çatışmaya neden olabilir.

Aşağıdaki işaretler birbirinin kareleridir:

Koç: Yengeç, Oğlak

Boğa: Aslan, Kova

İkizler: Başak, Balık

Yengeç: Koç, Terazi

Aslan: Akrep, Boğa

Başak: İkizler, Yay

Terazi: Yengeç, Oğlak

Akrep: Aslan, Kova

Yay: Başak, Balık

Oğlak: Koç, Terazi

Kova: Boğa, Akrep

Balık: İkizler, Yay

Genel burç uyumluluğu

Güneşiniz veya rastgele bir gezegen eşinizinkiyle aynı burçtaysa, birbirleriyle kavuşum halindedirler. Bağlaçlar bazen aynı miktarda enerji üretebilse de, birçok ünlü çift bunun işe yarayabileceğini kanıtladı. Örneğin, hem Natalie Portman hem de kocası Benjamin Millepied İkizler’dir ve doğum günlerini yalnızca bir orta günle kutlarlar (9 Haziran ve 10 Haziran). Nick ve Vanessa Lachey hem Akrep hem de aynı doğum gününü paylaşıyorlar (9 Kasım). Ve o ünlü 6.1 karatlık pembe elmas, Leo Ben Affleck (15 Ağustos doğumlu) ile evliliğe yol açmazken, J.Lo (24 Temmuz doğumlu) başka bir Aslan’a aşık oldu: Alex Rodriguez (27 Temmuz doğumlu).

Benzer şekilde, eşinizin zıt burcunda bir güneş, ay veya başka bir gezegene sahip olmak, birbirinizi organik olarak dengelediğiniz bir yin ve yang durumu yaratabilir veya anlaşmanızı zorlaştırabilir.

NOT: Bir ilişki, ortaklık ya da evlilik kararında kesinlikle yanlış olan bilgiler için astrolojik uyumu net bir şekilde yorumlamak doğum haritası detaylarına kalmıştır.

Aşağıdaki zodyak işaretleri birbirinin karşısındadır:

Koç ve Terazi

Boğa ve Akrep

İkizler ve Yay

Yengeç ve Oğlak

Aslan ve Kova

Başak ve Balık

Çekici zıtlıklara birkaç ünlü örnek: Yengeç Prensi William (21 Haziran doğumlu) ve Oğlak Kate Middleton (9 Ocak doğumlu) ve Leo Mila Kunis (14 Ağustos doğumlu) ve Kova Ashton Kutcher (7 Şubat doğumlu).

Zodyak işaretleri uyumluluğuna ilişkin sonuç:

Güneş, Ay, Venüs ve Mars burçlarınızın bir partnerle nasıl etkileşime girdiğini keşfetmek, nasıl iletişim kurduğunuz veya çatıştığınız konusunda değerli bilgiler sağlayabilir. Ancak bu detayların sadece bir başlangıç ​​noktası olduğunu akılda tutmakta fayda var. Astrolojik uyumluluğu düşünürken keşfedilecek başka birçok katman vardır. Doğum haritası detaylarının eşinizinkiyle nasıl eşleşebileceğini, uyum sağlayabileceğini veya çelişebileceğini kesinlikle anlamak isteyeceksiniz. (Örneğin, diyelim ki 12. evlerinde bir grup gezegen var, bu onları süper özel kılıyor, sizinkilerin çoğu 1. evde, yani hayatınızın merkezinde kalbiniz var.)Ayrıca şuna da bakabilirsiniz: Grafikleriniz birbiriyle örtüştüğünde nasıl etkileşim kuruyor? (sinastri adı verilen maç analizi). Bu sana güç veriyor mu? Bu nedenle, ayrıntılara odaklanmanıza ve üst düzey bir genel bakış sağlamanıza yardımcı olabilecek profesyonel bir astrologla bir sinastri analizi yaptırmanız çok yararlıdır.

Gökyüzü rehberimiz ve yolumuzu aydınlatsın.

instagram

Youtube

‘Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar tamamen yazarlarının orijinal düşünceleridir ve Onedio’nun yayın politikasını yansıtmayabilir. ©Onedio’

elmali-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu