Haber

Evden kaçan 16 yaşındaki kızın profilindeki ibare Müge Anlı’nın stüdyosundaki buzları eritti.

12 gündür İstanbul’da yaşayan Nehir Batak’tan haberler Kendine gelemeyen babası Asım Batak, son çareyi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak buldu. Programda başlarına gelen durumu anlatan baba Batak, “Babam polisi arayıp beni dövdüğünü söylüyor. Daha sonra polise yurda gitmek istediğini söylüyor ve 1 ay yurtta kalıyor. Ardından yine yurttan çıkıyor ve eve dönmek istiyor.”

“İSTEDİĞİNİZİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUM”

Asım Batak, “Söylediklerinin gerçekle hiçbir ilgisi yok. Ben ona karışmam, elimden geldiğince ne isterse almaya çalışırım. Yurttan alıp eve getirirdim. ama son 3 aydır birileri bu işin cazibesine kapıldı, kaçıyoruz ve bulamıyoruz.”

PROFİLE YAZDIĞIM DUA INSTAGRAM İLHAM VERDİ

Programın devamında Irmak Batak’ın Instagram profili ekrana yansıdı. Profildeki “Evli” ibaresi, Müge Anlı dahil stüdyodaki herkesi şaşkına çevirdi. Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Müge Anlı, “Aman kızım ah. Keşke gittiğin yerde mutlu olsaydın ama bu yaşta yapacağın seçimler seni mutlu etmeyecek.”

ANNESİ İNTİHAR ETTİ

Öte yandan Nehir Batak’ın annesiyle ilgili bilgi duyanları şoke etti. Bayanın doğalgaz borusuna kendini astığı öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu