Yaşam

Senden Önce 2. Bölüm Fragmanı Paylaşıldı! İşler Karmaşıklaşıyor

Senden Önce dizisinin 2. bölüm fragmanı paylaşıldı. İlk bölüm finaliyle merak uyandıran dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı belli oldu.

Geçtiğimiz günlerde ilk bölümüyle vizyona giren Senden Önce, Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın performanslarıyla büyük beğeni topladı. Dizinin ilk bölümü tartışmalı bir hal alırken, Before You’nun 2. bölüm fragmanı da paylaşıldı.

Sizden Önce 2.Bölümde Neler Olacak?

Son bölümde Merve, Sahra ve Hakan tesadüfen bir otelde buluştu. Merve ile yaşadığı sorunlar nedeniyle Sahra ile yakınlaşan Hakan, eşine olan öfkesi nedeniyle ikilem içerisinde kaldı. Ancak Merve ile Sahra’nın karşılaşması ikilinin birbirini tanıdığını da ortaya çıkardı. Geçmişlerinin sırrı ve ikilinin arasında yaşananlar yeni bölümde ortaya çıkacak.

Sen Paylaşılmadan Önce 2. Bölüm Fragmanı

İkilinin geçmişteki hesaplaşması yeniden canlanırken bu kez işin içine Hakan da karışır ve bu durum iki kadının kıyasıya bir mücadeleye girmesine neden olur. Sahra bir yandan Hakan’a Merve’den ayrılması için baskı yaparken diğer yandan Sahra ile Hakan’ı gören Merve evliliğini ve boşanmasını düşünmektedir. Ancak Sahra’nın söyledikleri Merve’nin geçmişte farklı biri olduğunu ima ediyordu. Merve ile Sahra arasında yeni bir anlaşma yapılır. Sahra, Hakan’ın Merve’yi sevmediğini ve Hakan’ın onu tercih edeceğini kanıtlayabileceğini söyleyerek Merve’ye karşı büyük bir güç gösterisi yapar. Bu konuda tek kural, kaybedenin Hakan’dan vazgeçmesidir.

Güçlü Oyuncu Takımı Etkiledi

Alp Navruz, Sinem Ünsal, Nilperi Şahinkaya, Altan Erkekli, Tansel Öngel, Uğur Uzunel, Uğur Biçer, Kadim Yaşar, Nalan Kuruçim, Işıl Dayıoğlu, Lidya Atlik, Taha Ünal, Berra Aydınlı, Elif Baysal ve Ahmet Fuat Onan gibi isimlerin yer aldığı, Senden Önce dizisinin hikayesi akıllarda soru işaretleri yaratmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu